Aktuální informace

Vážení zákazníci,

 

tímto Vás žádáme o provádění objednávek již pouze na novém e-shopu, který naleznete na adrese:

www.krycifolie.cz

Zde naleznete rozdělení do skupin jak jste zvyklí, ale i přehledné seřazení dle rozměrů. Budeme rádi, pokud nám dáte jakýkoli podnět k dalšímu zlepšení nového e-shopu. 

Tímto Vám děkujeme za používání starého e-shopu a pevně věříme, že si oblíbíte i nový e-shop. 

Nový e-shop je již v plném souladu se směrnicí GDPR.

Zákaznící, kteří měli na starém e-shopu individuální ceny, nechť nás po registraci informují na info@krycifolie.cz a my Vám nastavíme totožné podmínky.

 

Děkujeme za pochopení

 


 

Vážení zákazníci,

 

prosíme Vás o využívání nové mailové adresy:

info@krycifolie.cz

Na tuto adresu můžete zasílat nejen objednávky, ale také poptávky či jiné dotazy týkající se krycích fólií.


                                

Vážení zákazníci,

 

velice si vážíme Vaší přízně, kterou vkládáte do našich produktů, a pevně věříme, že jste s našimi produkty spokojeni. Vzhledem k neustále se vyvýjejícímu trhu i technologií dochází ke dni 1.8.2017 k převzetí všech aktivit spojených s obchodní společností MARY®, zastoupené panem Rudolfem Maštálkem a obchodní společností Schinkmann s.r.o. zastoupené panem Ing. Bruno Schinkmannem, která přebírá nejen skladové zásoby, ale také technologii výroby a po vyprodání skladových zásob se stane také výrobcem všech produktů, samozřejmě s patřičnými certifikáty. Vzhledem ke skutečnosti, že technologie vybudovaná panem Maštálkem je komplexní a rozsáhlá, je možné, že v následujících týdnech mohou být dodávky přiměřeně opožděné, pevně však věříme, že dodací lhůty budou co nejkratší. Pro Vás, naše zákazníky, se prozatím nic nemění, pro objednávky můžete využívat standartní cesty, tj. mailovou adresu mary@mary.cz nebo e-shop na www.mary.cz. V následujících týdnech budete upozorněni na novou mailovou adresu pro objednávky, nicméně ještě několik měsíců budou fungovat souběžně obě mailové adresy. V horizontu několika měsíců bude také vybudován nový e-shop. Všechny informace budeme zasílat s předstihem. Jediná změna nastává ve vystavovateli faktury, kterým již bude společnost Schinkmann s.r.o., kde budou uvedeny všechny patřičné náležitosti.

 

Děkujeme za pochopení a pevně věříme, že tato změna nebude mít negativní vliv na obchodní vztahy.

 

S pozdravem

Za, Rudolf Maštálko MARY®

Za Schinkmann s.r.o., Ing. Bruno Schinkmann ml.